planner_do-druku-październik

Planner do druku październik 2017

Planner do druku październik 2017 zmienia swoją szatę graficzną! Z miesiąca na miesiąc staram się, aby Planner był jak najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb! Pojawiło się zatem więcej miejsca na ważne zapiski, w tym angielskie słownictwo, a także Planner przybrał iście jesienne barwy.

 

Czytaj więcej „Planner do druku październik 2017”

Angielskie słowa mające wiele znaczeń

Angielskie słowa mające wiele znaczeń to temat mojego tegorocznego wpisu w trzeciej już edycji akcji Blogerów Językowo Kulturowych w ramach Miesiąca Języków. Ucząc się słownictwa, szczególnie na początku naszej językowej przygody, żyjemy w przekonaniu, że dane słowo ma jedno znaczenie. Ba! Nawet się nad tym nie zastanawiamy, gdyż wydaje się to całkiem logiczne. I kiedy tak zagłębiamy się w dany język okazuje się, że im dalej w las, tym… zabawniej!

Czytaj więcej „Angielskie słowa mające wiele znaczeń”

PLANNER DO DRUKU WRZESIEŃ 2017

Czy tego chcesz czy nie, wrzesień nadchodzi. Wraz z nim koniec błogiego lenistwa oraz pracy na zwolnionych obrotach! Dlatego też już najwyższy czas zacząć planować nowy rok szkolny! Nieważne czy jesteś uczennicą czy też od dawna pracujesz, skoro tu jesteś oznacza to tylko jedno: potrzebujesz plannera miesięcznego na wrzesień! I ja taki planner do druku wrzesień 2017 mam dla Ciebie!

Czytaj więcej „PLANNER DO DRUKU WRZESIEŃ 2017”

PLANNER DO DRUKU LIPIEC 2017

Planner do druku lipiec 2017 już jest ???????? Wakacje, wakacje! Znowu są wakacje! A więc czas odpoczynku, wielkiego planowania urlopu, grillowania, jeżdżenia na rolkach czy rowerze. Wakacje to także dobry czas na nadrobienie zaległości książkowych czy blogowych. Aby to wszystko ogarnąć, warto sobie pewne kwestie realnie zaplanować i zapisać, aby żadna istotna rzecz nie umknęła naszej uwadze ☀☀☀

Czytaj więcej „PLANNER DO DRUKU LIPIEC 2017”

Masz PROBLEM z dodawaniem komentarzy na blogu?

Chcesz dodać komentarz na blogu, ale okazuje się, że mimo instrukcji obsługi nie możesz tego zrobić. W tym szybkim wpisie pokażę Ci, co możesz zrobić, aby rozwiązać problem. Mam nadzieję, że sposoby te okażą się pomocne 🙂

 

Czytaj więcej „Masz PROBLEM z dodawaniem komentarzy na blogu?”

5 gier lub zabaw dla uczniów na poziomie A2/B1

Wreszcie wiosenna aura do nas zawitała. Mamy dziś piękny, słoneczny niedzielny poranek. Wreszcie przyroda budzi się na dobre, ptaszki za oknem cudnie śpiewają. Aż chce się żyć! Podwójnie mi miło, bo to dzień, w którym ukazuje się już kolejna odsłona akcji blogerek High5 – przybij piątkę z blogującymi anglistkami! A na tapecie zbliżający się koniec roku szkolnego, a tym samym lekcje przed ostatnim dzwonkiem!

Czytaj więcej „5 gier lub zabaw dla uczniów na poziomie A2/B1”