PLANNER DO DRUKU MAJ oraz CZERWIEC 2017

Planner do druku maj 2017 oraz czerwiec 2017 przygotowany już jakiś czas temu czekał w kolejce do opublikowania na blogu. I wiesz co? Tak odkładałam, tak przekładałam, że zapomniałabym dotrzeć z nim ‚na czas’ do Ciebie. Ciekawa jestem co powiesz na ten planner, ponieważ wraz ze zmianą logo i kolorystyki bloga zmienił się także wygląd plannera 😉 W tym miesiącu otrzymujesz ode mnie od razu Plannery na dwa miesiące!

Planner do druku maj 2017 & czerwiec 2017

 

Planner miesięczny możesz od stycznia tego roku pobierać za darmo z mojego bloga. Zawsze z małym wyprzedzeniem publikuję planner na najbliższy miesiąc. Plannery są bowiem fantastycznym narzędziem ułatwiającym Ci planowanie dnia pracy czy też ustalaniem etapów nauki np. języka obcego. Wszystko, co ważne spisane w jednym miejscu. Nie ma więc obaw, że coś Ci umknie.

 

zaimki-osobowe-dziewczyna-robi-notatki

Dla kogo jest Planner?

 

Dla wszystkich tych, którzy chcą mieć kontrolę nad sprawami, o których zapomnieć nie wolno czy nie wypada. W moim Planerze znajdują się notatki dotyczące publikacji postów na blogu czy też samych pomysłów na nie. Naturalnie, Ty możesz wykorzystać swój Planner w zupełnie w inny sposób, w zależności od Twoich potrzeb.

 

 

Pobierz swój Planner na miesiąc maj 2017!

Pobierz “Planner do druku maj 2017” planner-may.pdf – Pobrano 288 razy – 689 KB

 

Planner na czerwiec 2017

Pobierz “Planner do druku czerwiec 2017” planner-june.pdf – Pobrano 429 razy – 717 KB

 

Chcesz pobrać Plannery z poprzednich miesięcy?

Kwiecień 2017

Marzec 2017

Luty 2017

Styczeń 2017