Po raz kolejny wyszłam ze swojej strefy komfortu, by móc dzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem. Cóż takiego wymyśliłam? Podcasty! Pliki mp3 zawierające nagrania wartościowych treści, które chcę Ci przekazać.

 

Co to takiego PODCAST

Według definicji Wikipedii, to forma internetowej publikacji dźwiękowej lub filmowej, najczęściej w postaci regularnych odcinków.

W moich planach na ten rok, jest nagrywać podcasty na tematy dotyczące języka obcego i transmitować je dwa razy w miesiącu. Założyłam sobie, że będzie to zawsze pierwszy i trzeci czwartek miesiąca 🙂 Mam nadzieję, że uda mi się utrzymać samodyscyplinę, bo wychodzi na to, że powinno ukazać się mniej więcej 24 odcinków Językowego Podcastu.

O czym będą podcasty

Naturalnie o języku angielskim. O metodach uczenia, motywacji. Do udziału w moich podcastach chcę zapraszać gości, którzy mają do przekazania coś niezwykłego 🙂

 

Dlaczego podcast

W Polsce podcasty nie są jeszcze szalenie modne. Jednak coraz więcej osób chwyta za mikrofon próbując ‚coś nagrać. Sama po sobie widzę, że cierpię na brak czasu. Wiele chciałabym od życia, ale doba zdaje się być za krótka. Pierwszy raz spotkałam się z podcastem dzięki Ariadnie Wiczling z Po Nitce Ariadny. Słuchając jej, uświadomiłam sobie, że podcastów można słuchać międzyczasie np. gotując obiad, prasując itp. I tak, narodziła się myśl, aby zacząć nagrywać podcasty dla tych, którzy chcą się dokształcać, ale z braku czasu tego nie robią. Podcasty można ściągnąć np. na telefon i słuchać np w drodze do pracy. Cudowne, nieprawdaż?

Od nauczyciela do blogera

Pierwszy odcinek Podcastu Językowe Pogaduchy wiąże się ze mną, z moją historią, z moją osobą. Chcę, abyś wiedziała kim jestem i skąd się wzięłam w internetach 😉 I jakim prawem wymądrzam się na tematy związane z nauką i nauczaniem języków obcych 😉

W tym podcaście usłyszysz:

  • kim jestem, jakie jest moje wykształcenie
  • dlaczego piszę bloga
  • jakie są cechy wspólne bycia nauczycielem i blogerem
  • jakim typem nauczyciela jestem
  • jak angielski wpłynął na moje życie
  • co zmieniło się na blogu od początku jego istnienia
  • jak to się stało, że nagrałam swój pierwszy podcast

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Play
Podziel się tym postem ze znajomymi:)