fbpx

Przełam barierę językową
i zacznij mówić
bez obaw!

 

Chcesz rozgadać swój angielski? Marzysz, by wreszcie pokonać strach przed mówieniem? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu!

 

Abyś pokonał/a lęk przed mówieniem i/lub wzbił/a się na wyższy poziom potrzebujesz kontaktu z językiem i z drugim człowiekiem. Nic tak nie pomaga się odblokować jak rozmowy z innymi, wspaniałymi ludźmi!

 

To właśnie z myślą o osobach, które wstydzą się rozmawiać, są nieśmiałe, a w głębi duszy marzą o pokonaniu blokady językowej powstał program SPOTKANIA WIECZOROWĄ PORĄ – rozgadaj swój angielski.

Dołącz w każdym momencie!

Ucz się taniej!

Kup swój karnet za 119zł/5 spotkań. Zaproś kolejną osobę, a dostaniesz jedno kolejne wejście za free! Im więcej osób przyjdzie z Twojego polecenia, tym więcej darmowych wejść dla Ciebie!

Na czym to polega?

Spotkania online dla dorosłych

Łączymy się na platformie Zoom.us za pomocą komputera/telefonu/tabletu

Kiedy?

A1/A2 poniedziałki i środy g.19:00 – 20:00

B1/B2 wtorki i czwartki           g. 21:00 – 22:00  

Bezpieczeństwo & komfort

Mówimy NIE hejterom!

Różnorodne tematy

Co spotkanie inne, życiowe tematy.

Luźna atmosfera

Jak u przyjaciółki na kawie

Spotkania grupowe

Wspaniali ludzie, którzy tak jak Ty chcą się rozwijać.

N

Elastyczność

Przychodzisz wtedy kiedy masz ochotę.*

Ucz się taniej

1 osoba, która dołączy z Twojego polecenia to dla Ciebie 1 darmowa wejściówka**.

* Nie musisz być na wszytskich spotkaniach. Ważne, abyś wykorzystał/a swój pakiet 5 spotkań w ciągu 30 dni od daty zakupu. Niewykorzystane lekcje nie będą przepisywane na następny okres.

** Przyprowadź Koleżankę, a dostaniesz 1 darmową wejściówkę. Im więcej osób kupi dostęp z Twojego polecenia, tym więcej darmowych wejść dla Ciebie. 

Zestaw startowy za free!

Dołącz teraz i zgarnij ZESTAW STARTOWY grę językową “Why?-rozgadaj się po angielsku” o wartości 49zł za darmo!

Wybierz swój poziom znajomości języka i dołącz do odpowiedniej grupy.

Jeśli nie wiesz, która grupa będzie dla Ciebie lepsza, wybierz dowolny poziom, i po zakupie napisz do mnie maila na kontakt@english-tea-time.comustalimy Twój poziom umawiając się na krótką rozmowę 🙂

GRUPA A1/A2

PLN 119

 

– spotkania na platformie zoom 

– zajęcia 60 minut

– spotkania 2x w tygodniu (poniedziałki i środy
g. 19:00)

– swój “bilet” wykorzystujesz w ciągu 30 dni od daty zakupu 

– cena dotyczy 5 spotkań (nie trzeba być na każdym spotkaniu, ale karnet wykorzystujesz w przeciągu 30 dni od daty zakupu).

 

GRUPA B1/B2

PLN 119

 

– spotkania na platformie zoom 

– zajęcia 60 minut

– spotkania 2x w tygodniu (wtorki i czwartki
g. 21:00)

– swój “bilet” wykorzystujesz w ciągu 30 dni od daty zakupu 

– cena dotyczy 5 spotkań (nie trzeba być na każdym spotkaniu, ale karnet wykorzystujesz w przeciągu 30 dni od daty zakupu).

 

KIM JESTEM?

Nazywam się Ewelina Wachowiak. Jestem nauczycielką języka angielskiego i autorką kursów online. Pokazuję jak skutecznie uczyć się języka i udowadniam, że to fantastyczna przygoda.

Na co dzień pracuję z przedsiębiorcami, którym pomagam przełamać barierę językową. Dzięki temu moi Klienci nabierają pewności siebie i często podpisują kontrakty na milionowe sumy z zagranicznymi partnerami biznesowymi.

 

SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ O MNIE MOI KLIENCI

Atmosfera bardzo przyjazna, zero stresu. Bardzo mi się podobało i polecam serdecznie wszystkim tym co mają obawy przed rozmową w języku angielskim.!!!

Natalia, Kalisz Pomorski

Szybka i nowoczesna nauka przedstawiona w zachęcający sposób do podjęcia nauki. Korzystam, zapamiętuje i co najważniejsze używam nowych angielskich słówek do rozmowy!

Ola, Września

Polecam kurs w English Tea Time – nauka angielskiego bez wychodzenia z domu! Pełen profesjonalizm, nowatorskie metody nauczania.

Grzegorz, Września

Od zawsze bałam się mówić w języku angielskim. Mimo, że uczyłam się go od lat, nie potrafiłam wykrzesać z siebie zdania. Paraliżował mnie strach, że popełnię błąd, że ludzie mnie wyśmieją. I wreszcie któregoś dnia trafiłam na Ewelinę. Zaczęłam słuchać uważnie o metodach, o których opowiadała i stopniowo wcielałam je w życie. Dodatkowo, bardzo pomagały mi warsztaty, na których każda uczestniczka dostawała informację zwrotną od prowadzącej. Zyskałam pewność siebie i uwierzyłam, że chcieć to móc!

Eliza, Poznań

Materiały i ćwiczenia Bardzo mi pomogły, thank you Ewelina 😁

Grzegorz, Września

Świetne podejście i wzorowe przygotowanie do matury podstawowej jak i rozszerzonej. W 100% polecam.

Jakub, Września

Angielskiego uczyłam się wiele lat, ale zawsze bałam się go używać. Gdy trafiłam do Eweliny moje nastawienie zmieniło się diametralnie. Przerwa w pracy zawodowej + dwójka dzieci jednak robi swoje. Dzięki Ewelinie uwierzyłam, że nie jest ze mną tak źle 🙂 i odzyskałam siłę i motywację do nauki i przede wszystkim rozmawiania po angielsku. Dodatkowo znów mam zapał do nauczania innych – w moim przypadku języka niemieckiego. To, z jaką pasją robisz to co robisz, napędza! Znalazłam się w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu.

Ania, Sokołowo

Świetny kurs !!! Niedawno spędziliśmy urlop za granicą. Nie zdawaliśmy sobie sprawy jak bardzo ułatwił nam przerobiony materiał w poruszaniu się i w komunikacji na lotnisku i w hotelu. Bardzo trafne pojęcia i ważne wskazówki nad którymi nie każdy z nas myśli. A przecież nie jeden z nas idzie za tłumem a nie z rozumem : ) W tej chwili czujemy się na tyle pewni, że następną wycieczkę planujemy już sami bez biura podróży. Polecamy !!!

Basia & Krzysiek, Sokołowo

👍👍👍 Polecam , pełen profesjonalizm, nowatorskie podejście do nauczania.

Aneta, Września

Dlaczego warto pracować w grupie i pod moim okiem?

  • członkowie grupy motywują się nazwazjem
  • motywacja do regularnych spotkań
  • zwiększasz kontakt z językiem
  • zrozumiesz, że każdy ma prawo popełniać błędy
  • nabierzesz pewności siebie
  • będziesz używać języka w parach, w grupkach 
  • otrzymasz ode mnie informację zwrotną

GRUPA A1/A2

PLN 119

 

GRUPA B1/B2

PLN 119

 

 

 

FAQ - często zadawane pytania

Zanim do mnie napiszesz z pytaniem, sprawdź czy już nie odpowiedziałam tutaj ⬇️⬇️⬇️⬇️

Jak uzyskać dostęp do spotkań?

Wybierasz swój poziom znajomości angielskiego, klikasz guzik "chcę", dokonujesz płatności i na utworzonym przez Ciebie koncie czeka link do aplikacji zoom. O określonej godzinie (najlepiej 10 minut wcześniej, klikasz w link, wpisujesz hasło i gotowe!)

Jak zakupić kurs?

Kliknij w przycisk KUP TERAZ. Zostaniesz przekierowana do strony, na której po prawej stronie wypełnisz swoje dane. Potwierdź, klikając w KUP TERAZ. 

Jak zapłacić za kurs?

Możesz płacić kartą, przelewem elektronicznym, tradycyjnym lub BLIKiem.

 

Kiedy start?

Możesz dołączyć w każdym momencie!

Spotkania dla poziomu A1/A2 poniedziałki i środy godz. 19-20.

Spotkania dla poziomu B1/B2 wtorki i czwartki godz. 21-22.

Bądź 5-10 minut wcześniej, żeby sprawdzić sprzęt.

Co jeśli nie jestem pewna, która grupa będzie dla mnie lepsza?

Jeśli masz wątpliwości, w której grupie powinnaś się znaleźć, pozwól, że ja o tym zadecyduję. Wybierz obojętnie który poziom, opłać dostęp do zajęć i napisz do mnie maila na kontakt@english-tea-time.com Umówimy się na 10 minutową rozmowę (w cenie), na której określę Twój poziom znajomości języka i wtedy ręcznie podepnę dostęp do odpowiedniego kursu 🙂

Bezpieczeństwo zakupów

Kupując przez platformę gwarantuję Ci bezpieczeństwo Twoich zakupów. Strona zabezpieczona jest ceryfikatem bezpieczeństwa SSL.

Czy otrzymam fakturę?

Oczywiście, że tak. Otrzymuje ją każdy, bez względu na to czy prowadzi działalność gospodarczą czy nie. Dane te wypełniasz w momencie zakupu.

Gdzie znajdę fakturę?

Po opłaceniu "biletu" na zajęcia fakturę znajdziesz na platformie z kursami, w zakładce MÓJ PROFIL.

Jak uzyskam dostęp do platformy zoom?

Po zakupie "biletu" na zajęcia otrzymujesz dostęp do platformy, na której znajdziesz link do pokoju na zoomie.

Jad długo ważny jest mój "bilet"?

Bilet na 5 spotkań ważny jest 30 dni od daty zakupu.

Czy mogę przedłużyć dostęp do "Spotkań wieczorową porą"?

Oczywiście, że tak. W tym celu kupujesz następny "bilet" na 5 spotkań.

 

Czy mogę pobrać materiały PDF na komputer?

Jak najbardziej tak. Wszystkie PDFy możesz pobrać na swój komputer.

Czy podczas "Spotkań wieczorową porą" lektor nadzoruje Uczestników?

Oczywiście, że tak! Jestem do Waszej dyspozycji przez całe spotkanie!

 

Ile osób liczy grupa?

Nie ma limitu osób. Spokojnie. Będziesz mieć całe mnóstwo okazji do rozmów 🙂 Dzięki technologii, mogę niczym w "prawdziwej klasie" podzielić nawet dużą grupę na małe grupki czy pary. Ty rozmawiasz wtedy ze swoją parą w ciszy i spokoju, a ja mogę w każdej chwili przełączać się od jednego pokoju do drugiego, dając moje cenne wskazówki 🙂

Czy mogę uczyć się taniej?

Jasne, że tak! 🙂 Kup swój  pierwszy "bilet" w regularnej cenie. Zaproś kolejną osobę, a dostaniesz 1 darmową lekcję. Jeśli z Twojego polecenia przyjdzie 5 kolejnych osób oznacza to, że Ty masz 5 darmowych spotkań! 

Co jeśli w danym dniu nie mogę być na zajęciach?

Nic nie szkodzi. Nie musisz być na wszystkich zajęciach. Cała filozofia polega na tym, żeby zajęcia były dopasowane do Twojego trybu życia. Ważne, abyś swoje 5 wejściówek wykorzystała w ciągu 30 dni od daty zakupu w dowolnie wybranym przez siebie dniu (pamiętaj, w jakie dni są zajęcia dla Twojej grupy!). Jeśli tego nie zrobisz, nie będzie możliwości przepisania kwoty na kolejny okres.

© English Tea Time Ewelina Wachowiak 2014-2020 All right reserved. | Regulamin | Polityka prywatnośći