fbpx

Cieszę się, że jesteś!

 

ODBIERZ SWOJE 🎁🎁 tutaj ⬇️

English Tea Time | Dlaczego boisz się mówić po angielsku

Dlaczego boisz się mówić po angielsku – 15 powodów 

Poznaj przyczynę swojej bariery językowej
i rozpraw się z nią raz na zawsze!

Kliknij w zdjęcie, aby pobrać.

 

English Tea Time| Jak uczyć się słownictwa checklista

Jak uczyć się słownictwa – checklista

15 tipów na skuteczną naukę słownictwa, które musisz znać!

Kliknij w zdjęcie, aby pobrać.

 

Myślę, że zainteresuje Cię także…

W nauce języków obcych niezmierne ważna jest nauka słownictwa, dzięki któremu możemy porozumiewać się z innymi. Im więcej słów czy wyrażeń znasz, tym łatwiej jest Ci zbudować zdanie i wyrazić to co myślisz czy czujesz.

Język potoczny często traktowany jest po macoszemu w szkołach przez co wielu z nas uczyło czy uczy się słownictwa, którego nigdy w życiu nie użyje, a nie zna tzw “żywego języka”.

Wiesz np jak powiedzieć “poczęstuj się”, “bzdura!”, “jaka szkoda!”, “to nie moja bajka” albo “mów mi po imieniu”?

Jeśli nie, to ebook “150 reakcji językowych przydatnych w codziennym angielskim” jest dla Ciebie. 🎁🎁🎁 I tylko teraz możesz kupić go o ponad 43% taniej! Cena regularna w moim sklepie to 69,00zł, a Ty zapłacisz dzisiaj tylko 39,00zł.

Ebook wraz z nagraniami wymowy!

Reakcje językowe to wyrażenia, których używasz w określonych sytuacjach, reagując na czyjąś wypowiedź np. ktoś mówi “Dziękuję za pomoc”, a Ty odpowiadasz “Nie ma za co”. Reakcje językowe tworzą tzw “żywy język”, którego używamy na co dzień porozumiewając się z innymi ludźmi.

W tym e-book’u znajdziesz aż 150 zwrotów, które możesz zastosować w praktyce od razu! Materiał podzielony został na 30 krótkich lekcji, aby w sposób przyjemny i naturalny poznawać nowe wyrażenia. Każda lekcja opatrzona jest przykładowym zdaniem, tak abyś wiedziała jak użyć danej frazy w kontekście.

Proces nauki wspomagają także fiszki do druku, kalendarz postępów oraz NAGRANIA WYMOWY! Materiały dostępne w pliku pdf, możesz pobrać na swój komputer i/lub wydrukować. Nagrania wymowy w plikach mp3 także możesz pobrać np. na telefon i odsłuchiwać w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. W ebooku tym nie zabraknie także rad, jak skutecznie uczyć się języka.