Pełen wartościowych zadań dla każdej grupy wiekowej, tworzony przez nauczycieli – pasjonatów, wyczekiwany przez wielu od kilku miesięcy… Nareszcie jest! Oddajemy w Wasze ręce trzeci numer EnglishLand kwiecień, zbiór autorskich materiałów do nauki języka angielskiego.

 

Dla kogo jest EnglishLand

 

Wiele z Was dopytywało o EnglishLand już od pewnego czasu. Mamy wreszcie ten dzień, w którym to możesz brać ołówki i nożyczki w ręce, aby zacząć wypełniać i/lub wycinać gry dla siebie i swoich uczniów. Jak zwykle, w EnglishLand znajdziesz materiały dla:

  • przedszkolaków
  • szkoły podstawowej klasy 1-3
  • szkoły podstawowej klasy 4-6
  • gimnazjum
  • szkoły ponadgimnazjalnej
  • osób dorosłych

EnglishLand przeznaczony jest zarówno dla nauczycieli, jak i dla uczniów uczących się w domu samodzielnie. Wszystkie gry, zabawy zawierają szczegółowy opis, a zadania opatrzone są kluczem odpowiedzi.

 

englishland kwiecień

 

Co znajduje się w środku?

 

Zadania gramatyczne, pytania dzięki którym uczeń ‚rozgada się’ na każdym poziomie znajomości języka, gry i zabawy i wiele innych inspirujących materiałów! Dlatego też nie zwlekaj i już dziś pobierz niesamowite zadania! Przekonaj się, że zarówno nauczanie jak i uczenie języka obcego to wspaniała przygoda pełna niespodzianek.

 

EnglishLand kwiecień Materiały do pobrania

 

Wiem, że już tupiesz bo nie możesz doczekać się, aby sprawdzić zawartość tego wydania. Głęboko wierzę, że będziesz zadowolona z tego, co za chwilę otrzymasz 🙂 EnglishLand tworzą pasjonaci języka i nauczania. Dlatego też materiały w nim zawarte są wyjątkowe bowiem tworzone z sercem 🙂

 

Pobierz “EnglishLand 3” englishland3.pdf – Pobrano 2081 razy – 8 MB

 

Listening strona 78

Pobierz “listening internet problems” englishland_internetproblemsvocabulary.m4a – Pobrano 432 razy – 875 KB

 

Chcesz pobrać poprzednie numery EnglishLand? Sprawdź, o czym pisaliśmy w poprzednich wydaniach:

EnglishLand numer 1 wrzesień/październik 2016

EnglishLand numer 2 listopad/grudzień 2016

 

Daj znać co sądzisz o trzecim numerze EnglishLand! Co szczególnie Ci się spodobało? Czego powinno być więcej/mniej? Twoja opinia jest dla nas niezmiernie ważna! Dlatego nie wahaj się i zostaw nam komentarz 🙂