CHRISTMAS WORD SEARCH B1

 

Uwielbiam poznawać nowe słówka, wyszukiwać je w słowniku, a następnie utrwalać ich pisownię i znaczenie za pomocą różnorodnych ćwiczeń. Jedną z moich ulubionych form na zapamiętanie słownictwa jest szukanka wyrazowa, choć wolę nazywać ją Christmas word search 😉 Poniższe ćwiczenie, które możesz pobrać w pdf, przeznaczone jest dla bardziej doświadczonych uczniów, będących na poziomie B1/B2.

 

Czytaj więcej „CHRISTMAS WORD SEARCH B1”

Jesienne rebusy 2 | Autumn rebuses part 2

Dziś zapraszam na drugą część jesiennych rebusów! 🙂 Pobudzamy wyobraźnię, odkopujemy słowa w naszej pamięci 🙂 Jestem ciekawa czy rozwiążesz wszystkie zagadki bez zaglądania do słownika… 😈 No nic, zabieraj się do pracy i zostaw informację, jak Ci poszło 🙂

Czytaj więcej „Jesienne rebusy 2 | Autumn rebuses part 2”

Crossword Krzyżówka

 

The crossword was created by 9-year old girl, called Michalinka. You can download it HERE. If you like the exercise, please leave for the author.

Krzyżówkę stworzyła 9-letnia dziewczynka imieniem Michalinka. Możesz pobrać ją klikając w słowo here (powyżej). Jeśli spodobało Ci się to ćwiczenie zostaj LIKE dla autorki 🙂

 

Czytaj więcej „Crossword Krzyżówka”

REBUS

Przedstawiam Wam moi mili rebusy stworzone przez przesympatyczną, 9letnią Zuzię. Zafascynowana rebusami na mojej stronie postanowiła przygotować swoje zadania. Z mojej perspektywy, uważam, że nie są one wcale takie proste. Ciekawa jestem, czy uda się Wam je szybko rozwiązać. Niech moc będzie z Wami!

 

Czytaj więcej „REBUS”