REAKCJE JĘZYKOWE ANGIELSKI WYZWANIE #30

Reakcje językowe angielski dzień 30. Jest!! Ostatnia odsłona Wyzwania Językowego! ?? Choć trzydzieści dni wydaje się niesamowicie odległym czasem jeśli myślimy w kategorii czasu trwania Wyzwania, to minął on nieubłaganie szybko! Jak było? Czasami podchodziłaś zapewne z nastawieniem A co mi tam, dam radę! Podejrzewam, że przez ten czas miewałaś także reakcje w stylu Mam dość! Nieważne jak było, dobrnęłaś do mety! Czapki z głów! ❤?????

Czytaj więcej „REAKCJE JĘZYKOWE ANGIELSKI WYZWANIE #30”

REAKCJE JĘZYKOWE ANGIELSKI WYZWANIE #29

Reakcje językowe angielski dzień 29. Jeszcze tylko dwa dni i dwie odsłony do końca naszego Wyzwania Językowego! Dzisiaj będzie łatwiej niż ostatnio, choć nie twierdzę, że łatwo ? Co innego zadać dokładnie takie pytanie, jakie za chwilę zobaczysz w ramach zadania, a co innego stworzyć z jego udziałem zdanie złożone ? Dobra! Szkoda czasu na debatowanie, zabieraj się do pracy!

Czytaj więcej „REAKCJE JĘZYKOWE ANGIELSKI WYZWANIE #29”

REAKCJE JĘZYKOWE ANGIELSKI WYZWANIE #28

Reakcje językowe angielski dzień 28. Zaczynam odliczanie! Tym razem nie do rozpoczęcia, a do zakończenia Wyzwania! Zostały ostatnie trzy lekcje do przerobienia. Ile udało Ci się osiągnąć? Ile czasu poświęcałaś dziennie na naukę? Jaki system nauki okazał się w Twoim przypadku najlepszy? A ile razy mówiłaś sobie nie chce mi się, nie dam rady? Fakty są takie, że skoro czytasz ten wpis, to jest duże prawdopodobieństwo, że przerobiłaś poprzednie lekcje.

Czytaj więcej „REAKCJE JĘZYKOWE ANGIELSKI WYZWANIE #28”

REAKCJE JĘZYKOWE ANGIELSKI WYZWANIE #27

Reakcje językowe angielski dzień 27. Od początku wierzyłam, że dotrwasz do końca. Bo jak nie Ty to kto? Wiesz, że kończąc Wyzwanie w Twoim słowniku będzie ponad 150 fraz? I mam nadzieję, że chociaż część z nich uda Ci się wcielić w życie ❤❤❤

Czytaj więcej „REAKCJE JĘZYKOWE ANGIELSKI WYZWANIE #27”

REAKCJE JĘZYKOWE ANGIELSKI WYZWANIE #26

Reakcje językowe angielski dzień 26. Popraw mnie jeśli się mylę. Uważam, że jesteś niesamowitą osobą, która dąży do samodoskonalenia się w wielu dziedzinach życia. Lubisz wyzwania, nie tylko językowe, bowiem masz poczucie, że wtedy uczysz się niezwykłych rzeczy. Wyszukujesz oferty szkoleń czy kursów, gdyż najzwyczajniej w świecie lubisz się uczyć!

Czytaj więcej „REAKCJE JĘZYKOWE ANGIELSKI WYZWANIE #26”

REAKCJE JĘZYKOWE ANGIELSKI WYZWANIE #25

Reakcje językowe angielski dzień 25. Mam tyle marzeń do zrealizowania, że aż nie wiem, od którego powinnam zacząć. Niemniej jednak, gdy przychodzi co do czego, nie robię tego. Nie realizuję swoich marzeń. Czy jest to moja wymówka? Co mnie powstrzymuje? Dlaczego nie idę za ciosem?

Czytaj więcej „REAKCJE JĘZYKOWE ANGIELSKI WYZWANIE #25”

REAKCJE JĘZYKOWE ANGIELSKI WYZWANIE #24

Reakcje językowe angielski dzień 24. Jeśli bezustanne narzekanie jest Twoim sposobem na przetrwanie kolejnego dnia, lojalnie uprzedzam będę z tym dziś walczyć ?? A to dlatego, że narzekanie przecież w niczym nam nie pomaga. Sprawia jedynie, że kurczowo trzymamy się jakiegoś błędnego przekonania, które nas blokuje i nie pozwala iść naprzód.

Czytaj więcej „REAKCJE JĘZYKOWE ANGIELSKI WYZWANIE #24”

REAKCJE JĘZYKOWE ANGIELSKI WYZWANIE #23

Reakcje językowe angielski dzień 23. No to ruszamy z 23-cią odsłoną naszego Wyzwania! Dokładnie za tydzień o tej porze opublikuję ostatnią lekcję z tej serii! Mimo, że Wyzwanie do najkrótszych nie należy, zauważyłam, że niektórzy Uczestnicy są niezwykle zmotywowani i z ogromnym zaangażowaniem rozwiązują zadania. Aż serce rośnie ??

Czytaj więcej „REAKCJE JĘZYKOWE ANGIELSKI WYZWANIE #23”

REAKCJE JĘZYKOWE ANGIELSKI WYZWANIE #22

Reakcje językowe angielski dzień 22. Twoje zdrowie! Wiesz jak to powiedzieć po angielsku? Szczerze mówiąc myślę, że nie, co nie oznacza, że mam rację 😉 Tak na serio, nawet jeśli nie wiesz to przecież nie koniec świata, prawda? Człowiek uczy się całe życie i nie ma w tym nic złego. Absolutnie nic!

Czytaj więcej „REAKCJE JĘZYKOWE ANGIELSKI WYZWANIE #22”

REAKCJE JĘZYKOWE ANGIELSKI WYZWANIE #21

Reakcje językowe angielski dzień 21. Zaczynamy odliczanie! Do końca Wyzwania pozostało tylko 10 odsłon. Oznacza to, że za 10 dni na blogu nie będą pojawiać się słowa oraz zadania do wykonania. Coraz bardziej mi to doskwiera. Przyzwyczaiłam się. Do każdej z Was. Do otwierania skrzynki mailowej wypełnionej informacjami o nowym komentarzu. Aż żal, że za kilka dni się wszystko skończy!

Czytaj więcej „REAKCJE JĘZYKOWE ANGIELSKI WYZWANIE #21”