fbpx

Przełam barierę językową
i zacznij mówić
bez obaw!

 

Chcesz rozgadać swój angielski? Marzysz, by wreszcie pokonać strach przed mówieniem? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu!

 

Abyś pokonał/a lęk przed mówieniem i/lub wzbił/a się na wyższy poziom potrzebujesz kontaktu z językiem i z drugim człowiekiem. Nic tak nie pomaga się odblokować jak rozmowy z innymi, wspaniałymi ludźmi!

 

To właśnie z myślą o osobach, które wstydzą się rozmawiać, są nieśmiałe, a w głębi duszy marzą o pokonaniu blokady językowej powstał program SPOTKANIA WIECZOROWĄ PORĄ – rozgadaj swój angielski.

Zajęcia zawieszone do odwołania!

Na czym to polega?

Spotkania online dla dorosłych

Łączymy się na platformie Zoom.us za pomocą komputera/telefonu/tabletu

Kiedy?

A1/A2 poniedziałki i środy g.19:00 – 20:00

B1/B2 wtorki i czwartki           g. 21:00 – 22:00  

Bezpieczeństwo & komfort

Mówimy NIE hejterom!

Różnorodne tematy

Co spotkanie inne, życiowe tematy.

Luźna atmosfera

Jak u przyjaciółki na kawie

Spotkania grupowe

Wspaniali ludzie, którzy tak jak Ty chcą się rozwijać.

N

Elastyczność

Przychodzisz wtedy kiedy masz ochotę.*

Ucz się taniej

1 osoba, która dołączy z Twojego polecenia to dla Ciebie 1 darmowa wejściówka**.

* Nie musisz być na wszytskich spotkaniach. Ważne, abyś wykorzystał/a swój pakiet 5 spotkań w ciągu 30 dni od daty zakupu. Niewykorzystane lekcje nie będą przepisywane na następny okres.

** Przyprowadź Koleżankę, a dostaniesz 1 darmową wejściówkę. Im więcej osób kupi dostęp z Twojego polecenia, tym więcej darmowych wejść dla Ciebie. 

Wybierz swój poziom znajomości języka i dołącz do odpowiedniej grupy.

Jeśli nie wiesz, która grupa będzie dla Ciebie lepsza, wybierz dowolny poziom, i po zakupie napisz do mnie maila na kontakt@english-tea-time.comustalimy Twój poziom umawiając się na krótką rozmowę 🙂

KIM JESTEM?

Nazywam się Ewelina Wachowiak. Jestem nauczycielką języka angielskiego i autorką kursów online. Pokazuję jak skutecznie uczyć się języka i udowadniam, że to fantastyczna przygoda.

Na co dzień pracuję z przedsiębiorcami, którym pomagam przełamać barierę językową. Dzięki temu moi Klienci nabierają pewności siebie i często podpisują kontrakty na milionowe sumy z zagranicznymi partnerami biznesowymi.

 

SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ O MNIE MOI KLIENCI

Atmosfera bardzo przyjazna, zero stresu. Bardzo mi się podobało i polecam serdecznie wszystkim tym co mają obawy przed rozmową w języku angielskim.!!!

Natalia, Kalisz Pomorski

Szybka i nowoczesna nauka przedstawiona w zachęcający sposób do podjęcia nauki. Korzystam, zapamiętuje i co najważniejsze używam nowych angielskich słówek do rozmowy!

Ola, Września

Polecam kurs w English Tea Time – nauka angielskiego bez wychodzenia z domu! Pełen profesjonalizm, nowatorskie metody nauczania.

Grzegorz, Września

Od zawsze bałam się mówić w języku angielskim. Mimo, że uczyłam się go od lat, nie potrafiłam wykrzesać z siebie zdania. Paraliżował mnie strach, że popełnię błąd, że ludzie mnie wyśmieją. I wreszcie któregoś dnia trafiłam na Ewelinę. Zaczęłam słuchać uważnie o metodach, o których opowiadała i stopniowo wcielałam je w życie. Dodatkowo, bardzo pomagały mi warsztaty, na których każda uczestniczka dostawała informację zwrotną od prowadzącej. Zyskałam pewność siebie i uwierzyłam, że chcieć to móc!

Eliza, Poznań

Materiały i ćwiczenia Bardzo mi pomogły, thank you Ewelina 😁

Grzegorz, Września

Świetne podejście i wzorowe przygotowanie do matury podstawowej jak i rozszerzonej. W 100% polecam.

Jakub, Września

Angielskiego uczyłam się wiele lat, ale zawsze bałam się go używać. Gdy trafiłam do Eweliny moje nastawienie zmieniło się diametralnie. Przerwa w pracy zawodowej + dwójka dzieci jednak robi swoje. Dzięki Ewelinie uwierzyłam, że nie jest ze mną tak źle 🙂 i odzyskałam siłę i motywację do nauki i przede wszystkim rozmawiania po angielsku. Dodatkowo znów mam zapał do nauczania innych – w moim przypadku języka niemieckiego. To, z jaką pasją robisz to co robisz, napędza! Znalazłam się w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu.

Ania, Sokołowo

Świetny kurs !!! Niedawno spędziliśmy urlop za granicą. Nie zdawaliśmy sobie sprawy jak bardzo ułatwił nam przerobiony materiał w poruszaniu się i w komunikacji na lotnisku i w hotelu. Bardzo trafne pojęcia i ważne wskazówki nad którymi nie każdy z nas myśli. A przecież nie jeden z nas idzie za tłumem a nie z rozumem : ) W tej chwili czujemy się na tyle pewni, że następną wycieczkę planujemy już sami bez biura podróży. Polecamy !!!

Basia & Krzysiek, Sokołowo

👍👍👍 Polecam , pełen profesjonalizm, nowatorskie podejście do nauczania.

Aneta, Września

Dlaczego warto pracować w grupie i pod moim okiem?

  • członkowie grupy motywują się nazwazjem
  • motywacja do regularnych spotkań
  • zwiększasz kontakt z językiem
  • zrozumiesz, że każdy ma prawo popełniać błędy
  • nabierzesz pewności siebie
  • będziesz używać języka w parach, w grupkach 
  • otrzymasz ode mnie informację zwrotną

© English Tea Time Ewelina Wachowiak 2014-2020 All right reserved. | Regulamin | Polityka prywatnośći