SHARE WEEK 2017 to autorski pomysł stworzony przez Andrzeja Tucholskiego, w którym to twórcy polecają twórców. Nie chodzi tu o zasięgi, a o to jakie dany blog, vlog czy podcast wywołał na Tobie wrażenie, jak wpłynął na Twoje życie. W tym wpisie polecam 3 blogi, do których mam wielki sentyment ze względu na wartość jaką ich autorki przekazują w swoich postach.

 

 

Choć po raz pierwszy biorę udział w SHARE WEEK śledziłam losy tej akcji już w tamtym roku. A teraz postanowiłam dołączyć, aby podzielić się z moimi Czytelnikami moimi ulubionymi blogami. Każdy z innej bajki, jednak czytany przeze mnie namiętnie od deski do deski. Ciekawa jestem czy znacie te strony?

 

#1 Urszula Marketing

 

 

Bloga Urszuli czytam namiętnie od dłuższego czasu. Pisze jasno, konkretnie i rzeczowo o blaskach i cieniach blogowania. Radzi, uczy, pokazuje, mobilizuje do działania. Uwielbiam jej kurs 21 dni do lepszego bloga, który zmienił nie tylko wygląd mojej strony, ale także zmianę mojego myślenia na temat blogowania. Widać, że Ulka czuje się jak ryba w wodzie i wie o czym pisze.

 

#2 Po Nitce Ariadny

 

 

Ariadna Wiczling to dla mnie kolejna Kobieta Sukcesu. Jej blog, webinary i podcasty to istna uczta dla tych, którzy dopiero co zaczynają stawiać pierwsze kroki w biznesie online. Swoją wiedzą dzieli się w sposób przystępny i zrozumiały nawet dla laika. Jej ciepły głos sprawia, że mogłabym słuchać jej podcastów do poduszki. Czytam, słucham, śledzę na bieżąco.

 

# 3 Neuroteaching

 

 

Aniela Tekiela i jej blog neuroteaching to istna skarbnica wypełniona po brzegi pomysłami na niecodzienne lekcje języka obcego. Kobieta z misją uczenia, pasjonatka języka angielskiego, wykorzystuje wiedzę na temat neurodydaktyki w nauczaniu. Uwielbiam jej nietypowe zadania pobudzające kreatywność ucznia.

Kobiety, ściskam Was gorąco! Robicie kawał doooobrejjjj roboty 🙂 🙂