JAK NAUCZAĆ DZIECI SŁOWNICTWA

Chcesz nauczyć swoje dziecko angielskiego, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Jak uczyć dzieci, które nie czytają i nie piszą? Czy to możliwe? W filmie opowiem Ci o kilku sposobach, których używałam (pracując w przedszkolu), i których używam nadal nauczając mojego prywatnego dwulatka 🙂

Czytaj więcej „JAK NAUCZAĆ DZIECI SŁOWNICTWA”

JAK UCZYĆ SIĘ SŁOWNICTWA

 

Jak uczyć się słówek w języku obcym? Jakie są metody na cudowne zapamiętywanie? Czy istnieją sztuczki ułatwiające naukę słów? Jaka metoda nauki jest najlepsza? Czy każda metoda działa na wszystkich? Od czego zacząć naukę słówek? Na te i wiele innych pytań odpowiadałam podczas webinaru o tematyce Jak uczyć się słownictwa. Mam nadzieję, że nagranie video rozwieje Twoje wątpliwości i wreszcie zaczniesz uczyć się skutecznie. Bo o skuteczność tu przecież chodzi!

Czytaj więcej „JAK UCZYĆ SIĘ SŁOWNICTWA”

JAK POPRAWIĆ ROZUMIENIE ZE SŁUCHU

Tematem dzisiejszego webinaru było ROZUMIENIE ZE SŁUCHU. Mówię o bolączkach z nim związanych, o sposobach na ciekawe zajęcia z LISTENINGU, o ważności rozumienia ze słuchu w procesie uczenia się języka. Temat ważny, ale niejednokrotnie spychany na boczny tor.

Czytaj więcej „JAK POPRAWIĆ ROZUMIENIE ZE SŁUCHU”

transmisja-jak-zaczac-uczyc-sie-jezyka

JAK ZACZĄĆ UCZYĆ SIĘ JĘZYKA

Jak zacząć uczyć się języka? Na co powinnam zwrócić uwagę? Co robić, a czego nie? Co wpływa na mój sukces językowy? Czy powinnam uczyć się sama czy jednak znaleźć nauczyciela? Te pytania nurtują nie jedną z Was. Dlatego postanowiłam odpowiedzieć na nie na moim webinarze, który przeprowadziłam dziś na żywo na Facebook’u. Możesz obejrzeć cały film poniżej (bez obróbki technicznej, taki jest zamysł moich webinarów, a następnie TV LIVE tu na blogu).

Czytaj więcej „JAK ZACZĄĆ UCZYĆ SIĘ JĘZYKA”

Podsumowanie roku 2016

Każdy, kto odwiedza mój blog wie, że lubię zaskakiwać. I tym razem nie będzie inaczej. Święta to jedyny taki czas, w którym zatrzymujemy się na chwilę, wrzucamy na luz, spotykamy się z najbliższymi. I o to w tym wszystkim chodzi. Dalej przychodzi czas na podsumowanie tego, co udało nam się dokonać w kończącym się roku. Stąd też zdecydowałam się wystąpić live (czyli na żywo) i publicznie dokonać rachunku sumienia 😉

Czytaj więcej „Podsumowanie roku 2016”