fbpx

English idiom: the early bird gets the worm znaczenie i wymowa

English idiom: the early bird gets the worm znaczenie i wymowa. Zacznij uczyć się idiomów, wzbij swój angielski na zupełnie inny poziom! Po co? Dla satysfakcji, lepszej komunikacji i samej siebie! Wystarczy, że każdego dnia nauczysz się jednego idiomu. Jednego? Tak, jednego! Niby mało, a dużo zmienia!

 

 

English idiom: the early bird gets the worm znaczenie i wymowa

Idiom the early bird gets the worm to odpowiednik polskiego: Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje.

 

JAK NAUCZAĆ DZIECI SŁOWNICTWA

Chcesz nauczyć swoje dziecko angielskiego, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Jak uczyć dzieci, które nie czytają i nie piszą? Czy to możliwe? W filmie opowiem Ci o kilku sposobach, których używałam (pracując w przedszkolu), i których używam nadal nauczając mojego prywatnego dwulatka 🙂

(more…)

JAK UCZYĆ SIĘ SŁOWNICTWA

 

Jak uczyć się słówek w języku obcym? Jakie są metody na cudowne zapamiętywanie? Czy istnieją sztuczki ułatwiające naukę słów? Jaka metoda nauki jest najlepsza? Czy każda metoda działa na wszystkich? Od czego zacząć naukę słówek? Na te i wiele innych pytań odpowiadałam podczas webinaru o tematyce Jak uczyć się słownictwa. Mam nadzieję, że nagranie video rozwieje Twoje wątpliwości i wreszcie zaczniesz uczyć się skutecznie. Bo o skuteczność tu przecież chodzi!

(more…)

JAK ZACZĄĆ UCZYĆ SIĘ JĘZYKA

Jak zacząć uczyć się języka? Na co powinnam zwrócić uwagę? Co robić, a czego nie? Co wpływa na mój sukces językowy? Czy powinnam uczyć się sama czy jednak znaleźć nauczyciela? Te pytania nurtują nie jedną z Was. Dlatego postanowiłam odpowiedzieć na nie na moim webinarze, który przeprowadziłam dziś na żywo na Facebook’u. Możesz obejrzeć cały film poniżej (bez obróbki technicznej, taki jest zamysł moich webinarów, a następnie TV LIVE tu na blogu).

(more…)